אהבה ללא גבולות? רק אם יש לכם עורך דין טוב

אומרים שאהבה מנצחת הכול. אבל האם היא תוכל לעמוד מול החוקים הנוקשים שמאפשרים הגירה למדינת ישראל? תלוי את מי שואלים, כי מסתבר שיש תנאים לאהבה – ואם התאהבתם באזרחים זרים, כדאי שתכירו אותם.

יכול להיות שיצאתם לטיול הגדול שאחרי הצבא, כדי לנקות את הראש. לא תכננתם להתאהב – אבל זה קרה. יכול להיות שקיבלתם המלצה מחברים על עוזרת בשבילכם או מטפלת זרה להורים שלכם, ומפה לשם – התאהבתם ממבט ראשון. החלטתם שאתם רוצים להתחתן, להקים משפחה ולהתגורר בארץ – האם זה אפשרי?  יתכן ותזדקקו לעורך דין להגירה כדי להגשים את חלומכם.

חוקי ההגירה של ישראל: אליה וקוץ בה

על מנת לבצע הגירה לישראל, חייבים או להיוולד כיהודים או להיות צאצאים ליהודים או לבצע גיור. לחלופין – למי שיש בני זוג יהודים או למי שלאחד מהוריו יש אזרחות ישראלית – יוכל לעלות ארצה, במקרים מסוימים. חוק נוסף הוא חוק הכניסה לישראל, המאפשר למי שרוצה לשהות בישראל לאורך זמן ממושך לקבל אשרת ויזה שהייה. ישראלים עם בני זוג שלא עומדים בקריטריונים של החוקים האלה, עם בני זוג שאינם יהודים, צריכים לעבור הליך שנקרא “איחוד משפחות”.

גם אם עומדים בקריטריונים של החוקים שהוזכרו מעלה, צפויה דרך לא פשוטה. המון ישראלים שמתאהבים בבעלי אזרחות זרה וניגשים למשרד הפנים כדי להשיג עבורם מעמד של תושבי קבע, יתקבלו בהליכים בירוקרטיים מסורבלים ביותר, שמאוד יקשו עליהם לקבל מעמד של תושבי קבע, שלא לדבר על אזרחות ישראלית .תוסיפו לכך היעדר מדיניות הגירה אחידה, סחבת, עומס וחשדנות ותקבלו הליך לא קל בכלל, שבו הזוגיות שלכם תעמוד במבחן אינספור פעמים.

איך עורך דין להגירה יכול לעזור לבני זוג?

לצערנו, לא נדירים המקרים שבהם בית המשפט צריך לדון בעניינם של זוגות מעורבים, בגלל שהמדינה סירבה להעניק להם מעמד. ערעור על החלטת משרד הפנים מגיע לעתים קרובות אפילו לבג”ץ.

ברור שאפשר להגיש עצמאית בקשה למשרד הפנים כדי שישקול את הנסיבות ויקבל החלטה, אך בהחלט מומלץ לפנות לעורך דין לענייני הגירה. תפקידו של עורך דין כזה מעניק לכם ליווי מקצועי לאורך כל הדרך, וזה מה שאנחנו מציעים לכם במשרד שדה אנג’ל ושות’.

אנחנו נעמיד למסייע לבני זוג מעורבים להסדיר כניסה חוקית לישראל. עורך דין מטענו ייצג את בני הזוג הזרים מול משרד הפנים ויפעל כדי להסדיר את מעמדם החוקי מתוקף חיים משותפים או נישואין. כמו כן, במידת הצורך הוא יסדיר את מעמד של הילדים של בן הזוג הזר, יגיש בקשה לאיחוד משפחות, יסייע להם במידה ויעוכבו בנתב”ג אם הוגדרו כמסורבי כניסה, ויטפל במקרים של הוצאת צו גירוש מישראל. כל זאת מתוך תחושת שליחות אמיתית ובהתאם להשקת עולמנו שלאהבה לא צריך לשים גבולות.

יעוץ ללא התחייבות
לקבלת יעוץ ומידע נוסף ללא כל התחייבות, מלאו את הטופס או התקשרו 04-8620051.

לקבלת יעוץ ומידע נוסף ללא כל התחייבות, מלא/י את הטופס ונחזור אליך בהקדם

יעוץ ללא התחייבות
לקבלת יעוץ ומידע נוסף ללא כל התחייבות, מלאו את הטופס או התקשרו 04-8620051.