עורך דין לענייני הגירה לישראל: הדרך הפשוטה להגר לישראל

הכרתם את החצי השני שלכם במסגרת טיול, עבודה או עניינים אחרים בחו”ל ועכשיו הוא רוצה לעבור לגור אתכם בארץ. ואולי החצי השני שלכם הוא בכלל תייר או עובד זמני כאן, שהחליט להשתקע פה משיקולי אהבה או כלכליים.

הבעיה היא שמדינת ישראל היא לא מקום פשוט לרילוקיישן, במיוחד אם לא מדובר באדם יהודי ולא יכול להיעזר בחוק השבות כדי לנסות ולקצר תהליכים. מדובר בבירוקרטיה, נהלים וחוקים מורכבים, ולכן חשוב שיהיה מי שיחבר בין כל חלקי הפאזל, יעניק לכם ייעוץ והכוונה וילווה אתכם לאורך כל התהליך, מ- א’ ועד ת’. כלומר, עורך דין לענייני הגירה.

אנחנו כאן כדי לעזור

כמשרד עורכי דין שמתמחה בענייני הגירה, אנחנו מספקים את כל הפתרונות הדרושים לכם וליקירכם:

  • ייעוץ משפטי עבור מי שמעוניין להגר לארץ
  • בקשת אזרחות ישראלית
  • סיוע וייעוץ משפטי לקבלה והארכה של אשרות שהייה ועבודה לעובדים זרים
  • עיכוב גירוש עובדים זרים וביטול החלטת גירוש
  • שחרור זרים ממעצר
  • מתן סיוע בנסיבות הומניטריות ייחודיות
  • סיוע בקשר זוגי עם אזרח ישראלי
  • סיוע בזכויות אדם והגנה על זכויות הפרט בישראל
  • ועוד

גם כשיש את כל המסמכים – זה לא תמיד מספיק

נכון שישראל ידועה בעולם כמדינה שמעודדת עלייה ואף כולנו מכירים את חוק השבות. עם זאת, במקרים רבים המדינה מסרבת לבקשת הגירה או שהאישור מתעכב זמן רב בגלל מסמכים חסרים או לא תקינים, רקע עבר פלילי למבקש, קושי במציאת זיקה לדת היהודית וכדומה.

גם אם יקירכם זכאים לאזרחות בהתאם לחוק השבות, ויש בידם את כל המסמכים המעידים על כך, לעתים זה לא מספיק. במקרים מסוימים משרד הפנים מבקש מסמכים ועמידה בדרישות כאלה ואחרות, ומקשים על המבקש לקבל אישור שהייה או אזרחות, מכל מיני שיקולים. הצעד החכם לעשות הוא פשוט להסתייע בעורך דין לענייני הגירה.

 היתרונות בקבלת שירותי הגירה לישראל באמצעות עורך דין

לא פעם משרד הפנים מערים קשיים בפני מבקשי ההגירה הזמניים והקבועים, ולא תמיד בצדק. כמשרד שמכיר את התחום לעומקו, בקי באופן פעולתה של המערכת ויודע בדיוק איפה לדחוף כדי להשיג את מבוקשכם, נוכל לעזור לכם לזרז תהליכים, לבחון אם אזרחות ישראלית רלוונטית בכלל עבורכם, לסייע במציאת טפסים ובמילוי נכון שלהם ולפעול בדרכים רבות שלא כל אחד מכיר.

אנחנו מתמחים בענייני הגירה ואזרחות ישראלית

משרד שדה את אנגל מעמיד לשירותכם עורכי דין שעוסקים בדיני הגירה שנים רבות ואוחזים בניסיון עשיר בתחום. בתור אנשי מקצוע שמכירים את הנושא מכל זווית אפשרית, יש לנו את הידע והיכולת להעניק במהרה אישורים זמניים, אזרחות ישראלית ודרכון ישראלי עבור האדם שמבקש לבצע את ההליך ומתקשה לעמוד בכול השלבים לבדו. עורכי הדין שלנו יודעים להעניק לכם מענה מקצועי בכל עניין או בעיה שצצה במהלך הדרך, ופועלים במטרה לזרז את הליך קבלת האזרחות או האישור הנדרש לצורך שהייה חוקית בארץ.

צריכים אישור שהייה? מעוניינים להגר לישראל?
צרו קשר איתנו עוד היום ונשמח לעזור.

יעוץ ללא התחייבות
לקבלת יעוץ ומידע נוסף ללא כל התחייבות, מלאו את הטופס או התקשרו 04-8620051.

לקבלת יעוץ ומידע נוסף ללא כל התחייבות, מלא/י את הטופס ונחזור אליך בהקדם

יעוץ ללא התחייבות
לקבלת יעוץ ומידע נוסף ללא כל התחייבות, מלאו את הטופס או התקשרו 04-8620051.