רח’ שיבת ציון 68, ת.ד 565, חיפה
ימים א' - ה' : 08:00-19:00
04-8620051

שדה את אנגל ושות’

אנו מעניקים ללקוחותינו הפרטיים, העסקיים ולחברות כאחד יחס אישי ועדכון שוטף. הטיפול המשפטי נעשה בשיתוף עם הלקוח, תוך כדי הבנת הצרכים והרצונות עד לתוצאה הרצויה.

אנו מלווים את הלקוח מרגע הפנייה ועד לסיום הטיפול המשפטי, תוך כדי הצגת מכלול ההשלכות המשפטיות וזאת על מנת למקסם את התוצאה המתבקשת.

משרדנו ממוקם בלב מרכז העסקים של חיפה, בסמיכות לבתי המשפט וקרית הממשלה, ואנו מתמחים במשפט אזרחי ומסחרי.
עבודתנו מתאפיינת ביסודיות, מקצועיות, וחשיבה דינמית ויצירתית תוך שימת דגש על שירות וזמינות ללקוח.

קצת עלינו

אנחנו שדה את אנגל ושות’

עורכי הדין ערן שדה ורובי אנגל נפגשו בשנה הראשונה ללימודים בפקולטה למשפטים באוניברסיטת חיפה, לאחר שהתמחו והתנסו במקומות שונים, שילבו כוחות, והקימו יחדיו את משרד עורכי דין שדה את אנגל ושות’.
המשרד, אשר התפתח ועודנו מצוי בתהליך התרחבות, מונה ששה עורכי דין, שני מתמחים וצוות אדמינסטרטיבי. המשרד שם דגש על בחירת עורכי דין שהינם משפטנים מיומנים ומוכשרים, ומתאפיין ברמה משפטית גבוהה, לצד חשיבה מקורית ויצירתית. המשרד הינו בעל ניסיון רב ומין המובילים בישראל, הכול באווירה משפחתית, נעימה ולרווחת הלקוחות. *דוברי רוסית

“תודה לכל מחלקת המקרקעין, על המקצועיות והזריזות בטיפול בהסכם, ידוע לי כי על אף שנדרשה חתימה מהירה היה זה הסכם לא פשוט כולי הערכה על הבדיקות היסודיות ופיתרון המחלוקות עם המוכר. נעבוד בעתיד ואמליץ עליכם”

ח.ע, קרית ביאליק

“כל הכבוד על הזכייה במשפט, נחישות והתמדה הם תמיד מתכון טוב להצלחה. בזכותכם הצדק יצא לאור”

כ.ר, הרצליה

“לאחר שנפצעתי בתאונה נקלעתי למצב כלכלי קשה אני מודה כל יום שהמליצו לי עליכם, השגתם לי במהירות תשלום תכוף, עזרתם לי בכל שהיתי צריך עד לסיום התביעה וקבלת סכום שלא חלמתי שאפשרי. כל הכבוד !!!”

ל.מ, יקנעם

“תודה לעורך דין ערן שדה ולצוות המשרד על העבודה המקצועית בתיק הגירושין, על התמיכה והאוזן הקשבת בלעדיכם לא היה לי את הכוח להתעקש ולקבל את שמגיע לי”

י.ד, חיפה

רמה משפטית גבוהה

לצד חשיבה מקורית ויצירתית

צרו קשרייעוץ ללא התחייבות
יעוץ ללא התחייבות
לקבלת יעוץ ומידע נוסף ללא כל התחייבות, מלאו את הטופס או התקשרו 04-8620051.

לקבלת יעוץ ומידע נוסף ללא כל התחייבות, מלא/י את הטופס ונחזור אליך בהקדם

יעוץ ללא התחייבות
לקבלת יעוץ ומידע נוסף ללא כל התחייבות, מלאו את הטופס או התקשרו 04-8620051.