רח’ שיבת ציון 68, ת.ד 565, חיפה
ימים א' - ה' : 08:00-19:00
04-8620051

גישור משפחתי

גישור משפחתי

משרד עורכי דין שדה את אנגל ושות’ מספק שירותי גישור-משפחתי מקצועי, הניתנים ע”י מגשר משפחתי מוסמך ומנוסה.

מהו גישור משפחתי בעצם?

גישור משפחתי הוא הליך שמטרתו להביא לפתרון סכסוכים ובעיות בין בני משפחה או קרובי משפחה בדרך נעימה ונוחה יותר מהדרך המשפטית, במהלך הליך הגישור נפגשים הצדדים המסוכסכים עם מגשר מוסמך וביחד מנסים לפתור את הסכסוך באמצעות הסכמה הדדית, ולא מתוקף פסיקת בית המשפט.

באיזה מקרים מומלץ לפנות לגישור משפחתי?

ישנם כמה מקרים בהם מומלץ לפנות להליך גישור:

  • צוואות וירושות – אחד התחומים העיקריים בהם מתגלים סכסוכים בין קרובי משפחה הוא התחום של צוואות וירושות במקרים אלה דיונים משפטיים הופכים את המקרה לארוך ומסורבל, ואילו בדרך של גישור משפחתי ניתן להגיע לפשרות מוצלחות אשר מוסכמות על כל הצדדים
  • גירושים – על מנת להגיע להסכם גירושין שבו שני הצדדים מרוצים, כדאי מאוד לפנות לגישור משפחתי הליך הגירושין לא בהכרח חייב להיות הליך ארוך כואב ומסורבל ניתן לפתור את המחלוקות הקיימות בין בני זוג באמצעות הליך גישור ולהגיע להסכמה הדדית
  • הסכמי ממון – כאשר זוג מחליט להתגרש או להיפרד וישנם חילוקי דעות בנוגע ליישום הסעיפים של הסכם הממון שנחתם בין הצדדים, כדאי מאוד לפנות לגישור משפחתי כך בדרך נעימה של דיון מונחה, ניתן לגשר על אי ההבנות ועל שאר הפערים, ולחלק את הרכוש בדרך שבה הצדדים יהיו מרוצים.
  • סכסוכי עבודה – מקרים בהם משפחה ועבודה נקשרים יחדיו לקשרים עסקיים והצדדים מגיעים לסכסוך.

מהם היתרונות של גישור?

בבחירה בגישור משפחתי קיימים מספר יתרונות:

  • מסקנות מהירות – בעוד שהליך משפטי שנוגע לסכסוכים בין קרובי משפחה יכול לקחת הרבה מאוד שנים, הרי שהליך של גישור קצר יותר, מהיר ומתחשב בכל הצדדים.
  • תהליך נעים – לדיונים שמגיעים לבית המשפט יש נטייה להפוך לדיונים קשים ומורכבים יותר , והרבה פעמים שני הצדדים יוצאים מאוד מרוצים וכעוסים, שמדובר בהליך גישור מדובר בפגישות שמתבצעות בהסכמה ואם מגיעים להסכם- הרי שזהו הסכם פשרה אמיתי , מכבד ומכובד.
  • קיום החלטות – מחקרים הוכיחו שלאנשים יש נטייה לעמוד דווקא בהסכמים שהושגו בתהליך של גישור משפחתי ופחות באלה שהושגו בהליך משפטי.

משרד עורכי דין שדה את אנגל ושות’ הינו משרד גישור משפחתי מקצועי ומוסמך, מספק שירותי גישור משפחתי בכל התחומים, לרבות גירושין, הסכמי ממון סכסוכי עבודה, צוואות וירושות, הדיונים מתקיימים בהנחייתו של עורכי-דין מגשר באווירה רגועה המביא לתוצאה טובה.

יעוץ ללא התחייבות
לקבלת יעוץ ומידע נוסף ללא כל התחייבות, מלאו את הטופס או התקשרו 04-8620051.

לקבלת יעוץ ומידע נוסף ללא כל התחייבות, מלא/י את הטופס ונחזור אליך בהקדם

יעוץ ללא התחייבות
לקבלת יעוץ ומידע נוסף ללא כל התחייבות, מלאו את הטופס או התקשרו 04-8620051.