רח’ שיבת ציון 68, ת.ד 565, חיפה
ימים א' - ה' : 08:00-19:00
04-8620051

הסדרת מעמד עבור בן זוג זר


הסדרת מעמד עבור בני זוג

ניסיון רב ומומחיות ייחודית בתחום ההגירה לישראל

מעמד שהייה חוקי לבני זוג זרים בישראל

קבלת האזרחות היא הליך שמצריך את אישורו של משרד הפנים. כאשר יהודים בוחרים לעשות עליה, הם זכאים לאזרחות באופן אוטומטי מתוקף חוק השבות. כשתגיעו יחד עם בן או בת זוג שאינם יהודים, במטרה לחיות יחד בישראל, תידרשו לעבור הליכים קפדניים ולהתנהל מול המשרד לאורך כל ההליך המדורג ועד להשגת תשובה חיובית.  

זוגיות יכולה להירקם בין בני זוג מעורבים במגוון דרכים החל מהיכרות בזמן שהייה בחו”ל, מפגש עם תיירים שהגיעו לטייל בארץ ומערכת יחסים עם עובדים זרים. לפניכם עומדים תהליכים מורכבים, שעלולים להימשך מספר לא קטן של שנים. על מנת לצלוח את ההליכים מול משרד הפנים, כדאי להיעזר באנשי מקצוע מנוסים, שיודעים לעשות זאת נכון.

סוגי ויזות והליך מדורג

ההליכים שמטרתם לעכב ואף למנוע שהייה של אנשים לא יהודים בישראל, נוקשים ומתישים, ונועדו לוודא את טיב הקשר, עצם קיומו ושאינו בדיה לצורך קבלת ויזה במרמה. לעיתים קרובות נתקלים זוגות ללא ייצוג משפטי בבעייתיות של התנהלות לשכות האוכלוסין, לרבות, חוסר אחידות בין הלשכות בדרישות מזוגות שונים שמגישים בקשה זהה. השוני מתבטא בבקשת מסמכים נוספים שמעכבים את התהליך, החסרת מתן מידע לגבי המסמכים הנדרשים ואי עמידה בפרוצדורות שהלשכות קבעו בעצמן.

במסגרת ההליך המדורג שנמשך שנים, מקבל בן הזוג הזר מעמד של תושב ארעי, כלומר, שנמצא בתהליך לקבלת אזרחות ו/או נשוי לתושב ישראלי.  תושב קבע הוא בן זוג שמנהל חיים משותפים ומצוי בסטטוס של ידוע בציבור, עד שלבסוף מקבלים את האזרחות מתוקף הנישואין.

היכרות בזמן שהות בחו”ל

לאחר שבן הזוג הישראלי שב לישראל, יוכל להגיש בקשה כדי להביא את בן או בת הזוג השוהים בחו”ל באופן חוקי לארץ ובדרך שתאפשר להם להשיג אשרת עבודה וכמובן בהמשך אזרחות. בדרך תדרשו לעמוד בתנאים המחמירים, שכוללים תחקירים בהם תשאלו כל אחד בנפרד על הפרטים האינטימיים ביותר של הקשר.

זוגות חד מיניים

למרות שאינכם יכולים להינשא על פי הדין הדתי, ניתנת האופציה להתחתן במדינה זרה שמכירה בנישואין חד מיניים ולהירשם כנשואים כשחוזרים לארץ. התהליך מאפשר לחיות כידועים בציבור, דבר הכולל בחינה מחודשת אחת לשנה של טיב הקשר, הדומה לזוג שמורכב מגבר ואישה.

עובדים זרים

כאשר מדובר בעובדים חוקיים שהגיעו לישראל למטרת עבודה כדוגמת סיעוד או בנייה, ניתנת האפשרות להתחתן במדינה זרה ולהירשם כנשואים, וכן, לנהל משק בית משותף כידועים בציבור. בסיטואציה בה מעורבים הילדים של העובד הזר, קיימת האפשרות לילדים עד גיל 18 לקבל את המעמד בו מצוי ההורה בארץ.

ייצוג משפטי בדיני הגירה

חשוב שתבחרו בעורכי דין, שמנהלים בהצלחה את ההליכים מול משרד הפנים והגופים הממשלתיים ודיני הגירה הוא תחום התמחותם העיקרי. למשרד עורכי הדין שדה את אנג’ל ידע עשיר, ניסיון רב ותיקים רבים שהסתיימו בהצלחה. אלו מאפשרים להם להתנהל בהצלחה מול ההתרחשויות הבלתי צפויות שצצות בזמן התהליך. המשרד דוגל בחופש, במתן הזכות הבסיסית לחיי משפחה ראויים ופועל כדי למנוע כפייה ביורוקרטית עד כמה שניתן, וכל זה בכדי לאפשר לכם לחיות את החיים אליהם אתם שואפים.

הכרת את אהבת חייך בחו”ל?
מעוניינים לנהל חיים משותפים בישראל ללא נישואין?
נישאתם בחו”ל ומשרד הפנים מערים קשיים?

עורך הדין ערן שדה, שותף מיסד במשרד שדה את אנגל ושות’, הינו בעל ניסיון רב ומומחיות ייחודית בתחום ההגירה לישראל. עו”ד שדה וצוות המשרד מציעים שירות מקצועי, אדיב ואישי במחיר אטרקטיבי. אנו מגדירים יעדים ושמים דגש על שיתופך בתהליך קבלת ההחלטות.

אנו מאמינים בחופש ובאהבה ללא גבולות. אנו מאמינים כי לכל אדם הזכות לחיי משפחה וכי אל למדינה להתערב בבחירת בן הזוג או לכפות נישואים לצורך קבלת אזרחות ישראלית. באמצעותנו הבחירה האם להינשא תישאר בידיכם. אנו חשים כי תפקידנו לנטרל עבורכם את הביורוקרטיה ולאפשר לכם לעצב את חייכם
פנייה למשרדנו הינה הצעד הראשון בדרך לקבלת אזרחות.

תחומי התמחות:

  • אזרחות ישראלית לבני זוג נשואים
  • מסלול מיוחד- אזרחות ישראלית לבני זוג לא נשואים
  • אזרחות ישראלית לבן זוג עובד זר
  • הסדרת ביקור באשרת תייר לישראל
  • עתירות מנהליות מול משרד הפנים

 


ניתן ליצור קשר:
בטלפון: 073-7610091
או 04-8620051
או במייל: office@sade-engel.co.il
באתר: באמצעות טופס צור קשר
ונשמח לעמוד לרשותכם
כתובתנו: רח’ שיבת ציון 68, ת.ד 565
חיפה 31004

אנו מאמינים שמקצועיות משפטית ללא פשרות, יחס אישי והקשבה לצרכים שלך יובילו לתוצאות מצויינות. משרדנו פועל מתוך אמונה שלכל אדם הזכות להגשים את מטרותיו ושאיפותיו. חשיבה יצירתית ומקורית היא מאבני היסוד של המשרד.

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ונשמח לקבוע פגישת ייעוץ חינם.

יעוץ ללא התחייבות
לקבלת יעוץ ומידע נוסף ללא כל התחייבות, מלאו את הטופס או התקשרו 04-8620051.

לקבלת יעוץ ומידע נוסף ללא כל התחייבות, מלא/י את הטופס ונחזור אליך בהקדם

יעוץ ללא התחייבות
לקבלת יעוץ ומידע נוסף ללא כל התחייבות, מלאו את הטופס או התקשרו 04-8620051.