רח’ שיבת ציון 68, ת.ד 565, חיפה
ימים א' - ה' : 08:00-19:00
04-8620051

הסכמי גירושין

הסכמי גירושין

ניסיון רב בתחום הגירושין, הסכמי הגירושין ודיני המשפחה

מעוניינים לסיים את הנישואים בהסכם ?

במשרד עורכי דין שדה את אנגל ושות’ הינו בעל ניסיון רב בתחום הגירושין, הסכמי הגירושין ודיני המשפחה. צוות המשרד מציע שירות מקצועי, אדיב ואישי. מחלקת דיני המשפחה במשרדנו הינה מהמובילות בארץ. בנוסף לניהול הליכים בבית משפט משרדנו מתמחה בגישור- גירושין בהסכמה ובהכנת הסכמי גירושין. אנו נעניק לך את העזרה המקצועית הנחוצה לך ונלווה אותך צעד אחר צעד.

בתקופת הליך גירושין אנו זמינים עבורך בכל שעה.

קיימים מספר מסלולים:

  • אנו נפגש עם בני הזוג ביחד או לחוד, נבין את הצרכים של כל אחד מהם וננסח טיוטת הסכם אשר יועבר לצדדים עד להגעה לנוסח סופי המוסכם על שניהם. לאחר הגעה לנוסח סופי יגיעו הצדדים לחתימה במשרדנו כאשר אין הכרח במעמד חתימה משותף. לאחר החתימה יועבר ההסכם לאישור בית המשפט.
  • מסלול מהיר- אנו ניפגש עם בני הזוג לפגישה אחת במהלכה נבין את הצרכים של כל אחד מהם וננסח בפניהם את הסכם הגירושין. הפגישה אינה מוגבלת בזמן ובסיומה יחתם הסכם הגירושין בין הצדדים ויוגש לאישור בית המשפט.
  • ייצוג אישי- משרדנו מייצג את אחד מבני הזוג. אנו נלמד את צרכיו ונציג בפניו את כל זכויותיו והאפשרויות הקיימות, נגדיר יעדים ונבנה יחדיו אסטרטגיה לניהול משא ומתן אותו ננהל מול עורך דינו של הצד השני.

אנו שמים דגש על שיתופכם בתהליך קבלת ההחלטות. אנו נעניק לכם את העזרה המקצועית הנחוצה לכם, נבנה את האסטרטגיה ונלווה אותכם צעד אחר צעד.

אנו מאמינים שמקצועיות משפטית ללא פשרות, יחס אישי והקשבה לצרכים שלך יובילו לתוצאות מצויינות. משרדנו פועל מתוך אמונה שלכל אדם הזכות להגשים את מטרותיו ושאיפותיו. חשיבה יצירתית ומקורית היא מאבני היסוד של המשרד.

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ונשמח לקבוע פגישת ייעוץ חינם.

יעוץ ללא התחייבות
לקבלת יעוץ ומידע נוסף ללא כל התחייבות, מלאו את הטופס או התקשרו 04-8620051.

לקבלת יעוץ ומידע נוסף ללא כל התחייבות, מלא/י את הטופס ונחזור אליך בהקדם

יעוץ ללא התחייבות
לקבלת יעוץ ומידע נוסף ללא כל התחייבות, מלאו את הטופס או התקשרו 04-8620051.