רח’ שיבת ציון 68, ת.ד 565, חיפה
ימים א' - ה' : 08:00-19:00
04-8620051

ייצוג בבתי דין הרבנים

ייצוג בבתי דין הרבנים

עורך דין לגרושין בחיפה, עורכי דין גרושין חיפה, עו”ד משפחה בחיפה

החלטת להתגרש!
אנו נבנה עבורך את האסטרטגיה הטובה ביותר, נסייע באיסוף הראיות ונלווה אותך צעד אחר צעד עד להשגת התוצאה הטובה ביותר עבורך ועבור ילדך.

משרד עורכי הדין שדה את אנגל ושות’ הינו בעל ניסיון רב בתחום תביעות גירושין, הסכמי הגירושין ודיני המשפחה. צוות המשרד מציע שירות מקצועי, אדיב ואישי. מחלקת דיני המשפחה במשרדנו הינה מהמובילות בארץ. לזכותינו הצלחות מרובות בהן זכו לקוחותינו.

בתקופת הליך הגירושין אנו זמינים עבורך בכל שעה

משרדנו מתמחה הן במאבקי גירושין בבית המשפט ובבתי הדין הרבניים והן בגירושין בהסכמה.משרדנו ינהל את המאבק בבית המשפט בנמרצות וללא לאות תוך חתירה להשגת מקסימלית של היעדים. עם זאת, כאשר קים רצון וניתן לסיים את הגירושין בהסכמה ובהליך מהיר. משרדנו שואף למצות את אפשרות ההסכמה ובכך לחסוך ללקוח עלויות כלכליות ואת העוגמה הכרוכה בניהול הליך בבית משפט וכל זאת מבלי לחצות קווים אדומים אשר הוגדרו מראש.

אנו שמים דגש על שיתופך בתהליך קבלת ההחלטות. אנו נעניק לך את העזרה המקצועית הנחוצה לך, נבנה את האסטרטגיה ונלווה אותך צעד אחר צעד.

אנו מאמינים שמקצועיות משפטית ללא פשרות, יחס אישי והקשבה לצרכים שלך יובילו לתוצאות מצויינות. משרדנו פועל מתוך אמונה שלכל אדם הזכות להגשים את מטרותיו ושאיפותיו. חשיבה יצירתית ומקורית היא מאבני היסוד של המשרד.

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ונשמח לקבוע פגישת ייעוץ חינם.

יעוץ ללא התחייבות
לקבלת יעוץ ומידע נוסף ללא כל התחייבות, מלאו את הטופס או התקשרו 04-8620051.

לקבלת יעוץ ומידע נוסף ללא כל התחייבות, מלא/י את הטופס ונחזור אליך בהקדם

יעוץ ללא התחייבות
לקבלת יעוץ ומידע נוסף ללא כל התחייבות, מלאו את הטופס או התקשרו 04-8620051.